Виробництво

Производство DBA

Компанія DBA є лідером у галузі розробки та виробництва високоякісних гальмівних дисків для більшості сегментів автомобільного ринку. Понад 30 років компанія позиціонує себе як провідного світового виробника гальмівних дисків.

Завдяки постійним покращенням у виробництві та потягу до інновацій, компанія DBA постійно оновлює модельний ряд своїх гальмівних систем для широкого спектру легкових, спортивних, повнопривідних та легких комерційних автомобілів.

Компанія DBA пропонує: 

— Високу якість та безпеку

— Виробництво та дистрибуцію

— Інноваційні технології

— Унікальні пропозиції

— Найширший асортимент продукції

— Технічна підтримка

— Відданість найвищим принципам компанії

Виробничі потужності компанії DBA розташовані в Silverwater (Сідней), Новий Південний Уельс, Австралія.

Завод DBA у Сіднеї обладнаний сучасними автоматизованими виробничими лініями та покриває потреби всіх ринків – США, Європи, Азії та Близького Сходу.

Приголомшливий успіх компанії DBA обумовлений найновішими технологіями, грамотним маркетингом та неперевершеними інноваціями.

Виробляючи найширший спектр гальмівних дисків в Австралії, компанія DBA лідирує у цьому регіоні на ринку пасажирських, спортивних, повнопривідних та легких комерційних автомобілів. Окрім звичайних гальмівних дисків, призначених для прямої заміни оригінальних деталей, компанія виробляє також кілька серій покращених продуктів для тюнінгових та спортивних автомобілів. Серії Street, HD, ClubSpec та 4x4 Survival відрізняються наявністю насічок та/або перфорації, виробляються з використанням найпередовіших технологій та мають привабливий зовнішній вигляд.

 

Компанія DBA є постачальником оригінальних запчастин (OEM) для австралійських автовиробників Holden (GM) та Ford Australia, а також постачає гальмівні диски для багатьох інших автовиробників, таких як Holden, Ford, Mitsubishi, Nissan та Mazda.