Слід кенгуру

«Kangaroo Paw»«Kangaroo Paw» це патентована високотехнологічна система охолодження гальмівного диска, розроблена та вироблена в Австралії компанією DBA. Система складається з 144 ромбо-і краплеподібних перегородок, розташованих рівномірно між робочими поверхнями диска. Такий дизайн має дві основні переваги.

Перша перевага полягає в тому, що диск охолоджується набагато швидше. Система працює за відцентровим принципом – гаряче повітря видаляється з диска. Під час обертання диска навколо кожної перегородки утворюються повітряні завихрення, які збільшують силу відведення гарячого повітря із внутрішніх секцій диска.

Друга перевага полягає у покращеній просторовій структурі самого диска, яка досягається за рахунок застосування рівномірно розташованих перегородок.

Ці переваги підвищують загальну ефективність гальмівного диска на 20% порівняно зі звичайними дисками. Такий приріст ефективності диска означає зниження робочої температури, зменшення ефекту перегріву гальм, зменшення навантаження на гальмівний диск та збільшення терміну служби диска.

Ця система була спеціально розроблена для широкого спектру сучасних автомобілів, з урахуванням різної специфіки водіння - від міської їзди до їзди бездоріжжям, включаючи також швидкісну або екстремальну їзду.

«Kangaroo Paw»