Сплав XG-150

Сплав XG-150Понад 30 років досліджень та спільної роботи з гоночними командами по всьому світу дозволили компанії DBA розробити унікальний склад чавуну (XG-150), який використовується для виробництва гальмівних дисків преміум-класу

Високий вміст вуглецю в чавунному сплаві DBA забезпечує чудові температурні характеристики, які є ключовим моментом у виробництві дисків. Також застосовується патентований дизайн вентиляційних каналів «Слід кенгуру».

Насичення чавуну вуглецем призводить до того, що надлишок вуглецю осідає в сплаві у вигляді графітових пластівців. Структурний розподіл цих пластівців забезпечує чудові температурні властивості, збільшуючи опір тепловим ударам.

У поєднанні з технологією TSP це дозволяє матеріал легко справлятися зі швидкими температурними змінами, коли температура всередині диска досягає 700oC і вище.

Технологія TSP™ розроблена компанією DBA дозволяє зняти напругу в матеріалі під час виробничого процесу.

На відміну від інших сортів чавуну, сплав XG-150 розроблявся спеціально для використання разом з технологією TSP, що дозволяє виробляти гальмівні диски, які ідеально підходять для різкого та частого гальмування, які часто зустрічаються в автоспорті.

Характеристики та переваги XG-150

Характеристики Переваги
Висока теплопровідність
  • Зменшення ефекту перегріву гальм
  • Найкраще розсіювання надлишкового тепла
  • Збільшення терміну служби диска
Температурна стабільність
  • Зводить до мінімуму ризик «биття» гальм


Представник
Рекомендуємо подивитись
JAOS
jaos-ukraine.com
Safari
aps-safari.com.ua